Taneční kurz pro začátečníky

4.10.
19:00
/ 900 Kč

Taneční kurz pro začátečníky všech věkových kategorií se v této sezoně ve Veselí rozjede s příchodem října.

 Kurz obsahuje 10 lekcí a proběhne pod vedením lektora Libora Brožíka. Taneční mistr pochází z Hodonína, absolvoval taneční konzervatoř v Praze a jako lektor tanečních kurzů párového tance působí už přes 25 let.

Návštěvníci kurzu se seznámí se základy párových tanců waltz, valčík, tango, slowfox, foxtrot, neobejdou ani Latinskou Ameriku (chacha, jive, mambo), tanečníci zakusí také bluesové rytmy, nebo polku. Jedna lekce bude věnována také základům swingu s manžely Radkem a Pavlou Šůstkovými. Kurz obsahuje 10 lekcí a proběhne pod vedením lektora Libora Brožíka. Taneční mistr pochází z Hodonína, absolvoval taneční konzervatoř v Praze a jako lektor tanečních kurzů párového tance působí už přes 25 let.

První lekce se uskuteční v pátek 4. října od 19 hodin v hlavním sále kulturního domu ve Veselí nad Moravou. Další lekce budou probíhat vždy ve čtvrtek, opět od 19 hodin, buď v kulturním domě nebo na Panském dvoře.

Kurzovné činí 900,- Kč na osobu. Přihlášky podávejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Aktuálně

Partneři

Veselí nad Moravou Základní Umělecká Škola Veselí nad Moravou bowl2 kafeč v kine logo Život umělce
logo HRUSKA-01 logo DAT-01 logo DVUR-01 rengl-01 Generali
cr web-01 zahori-01 denik-01 beat web-01
rockmax-01 logoTVS-šedé Grafika1