Pro-Action Café výzva

28.2.

Máte nápad, jak podpořit společenské a kulturní dění na veselsku? Nebo teď zrovna žádný konkrétní nápad nemáte a rádi byste svými zkušenostmi, myšlenkami a schopnostmi pomohli ostatním?

Tyto otázky jsme měli na paměti, když jsme se rozhodli zorganizovat večer, jehož záměrem je za podpory všech zúčastněných promyslet, jak by šlo realizovat projekt, který máte v šuplíku anebo třeba jen v hlavě. To umožňuje metoda pro-action café, v rámci níž si navzájem pomáháme posunout myšlenky - několik z Vás přijde s nápadem a díky pomoci všech přítomných odejde s konkrétním plánem.

Hledáme projekty, záměry udělat něco prospěšného pro místní komunitu i širší společnost,ekologii či kulturu. Máte nápad, který by měl potenciál zvýšit kvalitu života, podpořit komunitní život, lidi v obtížných situacích či zlepšit životní prostředí? Pokud ano a přejete si na vizi pracovat dál a posunout ji, napište nám do 30. ledna na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ze strany organizátorů je nabídnuto:

- provedení metodou pro-action café (28. 2. 2018)

- občerstvení

- případný informační servis v možnostech financování aktivit skrze nadační fondy

 

Těšíme se na setkání s vámi!

Partneři

Veselí nad Moravou Základní Umělecká Škola Veselí nad Moravou bowl2 kafeč v kine logo Život umělce
logo HRUSKA-01 logo DAT-01 logo DVUR-01 rengl-01 Generali
cr web-01 zahori-01 denik-01 beat web-01
rockmax-01 logoTVS-šedé Grafika1