Tres Quatros Kvintet

22.9.
20:00
kafé v kině / 80/100 Kč

Kapela Tres Quatros Kvintet vznikla v roce 2009. Známe se velmi dlouho a hrávali jsme spolu v různých kapelách již dávno předtím. Jarek hrál s Michalem, Lukáš hrál s Ondrou, Ondra hrál s Petrem – Brno je zkrátka město, kde se všichni znají, a každý s každým hraje. Kapela vznikala velmi spontánně, což je patrné i na současném zvuku. Je to parta muzikantů, kteří si nemusí ve zkušebně předem nic moc dlouze vysvětlovat, prostě sednou a hrají, dokud ten výsledek nestojí za to.

V repertoáru máme naše vlastní autorské kompozice, tu a tam si ovšem troufneme i na nějakou tu „předělávku“ neboli cover verzi.  Na jaře roku 2013 jsme se umístili na prvním místě ve vyhledávací soutěži JazzFruit festivalu Mladí ladí jazz. Díky vítězství v soutěži jsme mohli v lednu 2014 nahrát ve studiu 3bees debutové album. Deska s názvem Small Talk vyšla na konci roku 2014.

Nejraději hrajeme v tradičním prostředí hudebních klubů, ta unikátní směs cigaretového kouře, znějících hlasů a cinkajících sklenic a půllitrů nás nabíjí energií. Přesto i my umíme roztančit leckterý narozeninový nebo firemní večírek. Příkladem za všechny budiž naše pravidelné vystupování v oblíbeném brněnském Baru, který neexistuje.

Partneři

Veselí nad Moravou Základní Umělecká Škola Veselí nad Moravou bowl2 kafeč v kine logo Život umělce
logo HRUSKA-01 logo DAT-01 logo DVUR-01 rengl-01 Generali
cr web-01 zahori-01 denik-01 beat web-01
rockmax-01 logoTVS-šedé Grafika1