Marco Čaňo & Cover Paradise

17.4.
19:00
sál ZUŠ / 180 Kč

Nechte se unášet časem!

Poznejte tajemství v propojení vážné hudby a nejslavnějších filmových hitů se songy současné pop music. V nových aranžích pro housle, klavír a perkuse uslyšíte melodie z filmů Inception, Titanic, James Bond a mnoho dalších. Zazní i všemi oblíbená skladba od J. S. Bacha a písně z debutového alba Cover Paradise ve zcela novém kabátku.

Marco Čaňo & Cover Paradise je jedinečné mezinárodní uskupení talentovaných hudebníků. V jejich tvorbě se odráží znalosti klasické a filmové hudby, jazzu, hip-hopu a světové pop music. V neobvyklém instrumentálním podání slavných populárních hitů Davida Guetty, Michaela Jacksona, Eda Sheerana, Ariany Grande a hudební skupiny Clean Bandit přináší na českou hudební scénu zcela unikátní show.

 

Marco Čaňo - housle

Ilia Chernoklinov - piano

Peter Hrnčirík - perkuse

 

Houslista Marco Čaňo na společných pódiích čerpal inspiraci od osobností, jako jsou Ennio Morricone, Hans Zimmer, Andrea Bocelli, Chick Corea a další. Zúčastnil se světových turné s Českou filharmonii (Carnegie Hall, Suntory Hall) a čtyřměsíčního Americko-kanadského turné, kde jako koncertní mistr Českého Národního Symfonického Orchestru odehrál 69 audio vizuálních produkcí k 50. výročí kultovního seriálu Star Trek.

Partneři

Veselí nad Moravou Základní Umělecká Škola Veselí nad Moravou bowl2 kafeč v kine logo Život umělce
logo HRUSKA-01 logo DAT-01 logo DVUR-01 rengl-01 Generali
cr web-01 zahori-01 denik-01 logo-plus Kreslicí plátno 1
rockmax-01 logoTVS-šedé Grafika1