Mimořádné opatření

Od 13. 3. 2020 až do odvolání jsou ZRUŠENY kulturní akce včetně promítání kina Morava a rovněž UZAVŘENA městská knihovna a městská galerie..  

 

 

Milí diváci, bohužel vás musíme informovat, že jsou nakonec z bezpečnostních důvodů blížící se akce až do odvolání ZRUŠENY. Týká se to jak jednotlivých akcí, tak promítání kina Morava. Doufáme, že se situace brzy uklidní a opět se shledáme na některé z našich akcí!

Provoz městské knihovny a městské galerie jsou nově rovněž uzavřeny.

U většiny zrušených akcí se budeme snažit nalézt náhradní termíny, pro které budou již zakoupené vstupenky stále v platnosti. Některé akce budeme muset zrušit zcela a vstupné se tedy bude průběžně vracet. To se jedná všech projekcí v kině Morava a vybraných kulturních akcí. V těchto případech prosím postupujte podle všeobecných instrukcí a zvolené formy zakoupení vstupenky. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Aktuální opatření se dotknou následujících akcí:

plánované projekce v kině Morava jsou zrušeny do odvolání / vstupné se vrací

12. 3. 2020 / koncert kapely Vltava _ Náhradní termín 23. 10. 2020 / vstupenky platí

18. 3. 2020 / S knížkou je zábava _ Náhradní termín v jednání 

19. 3. 2020 / koncert Jiřího Pazoura _ Náhradní termín 30. 4. 2020 / vstupenky platí

20. 3. 2020 / Exhibice slampoetry _ Náhradní termín v jednání / vstupenky platí

23. 3. 2020 / Listování: Špeky _ ZRUŠENO (nový termín v jednání) / vstupné se vrací

26. 3. 2020 / koncert June Cocó _ ZRUŠENO (nový termín v jednání) / vstupné se vrací

27. 3. 2020 / křest Huménečko _ Náhradní termín v jednání / vstupenky platí

29. 3. 2020 / Slovácká stuha _ Uskuteční se pouze uzavřená zkouška. Slavnostní koncert pro veřejnost se uskuteční v náhradním termínu.

 

Přehled akcí se může průběžně měnit dle aktuální situace a dle úprav mimořádných opatření. Bližší informace budeme průběžně aktualizovat a budou k nalezení na našich internetových stránkách nebo facebooku.

 

PODROBNOSTI OHLEDNĚ MOŽNÉHO VRACENÍ VSTUPNÉHO NALEZNETE ZDE


Na základě jednání Bezpečnostní rady státu a mimořádného opatření vydaného Ministerstvem zdravotnictví zasedal rovněž krizový štáb města Veselí nad Moravou, který potvrdil následující opatření:

Od středy 11. března 2020 bude přerušena výuka na všech ZŠ a SŠ, uzavřeny budou rovněž družiny a jídelny. Rodiče dětí do 10 let mají nárok na ošetřovné. Mateřské školy zůstávají prozatím otevřeny. Město však ponechává účast dětí v MŠ na uvážení a možnostech rodičů.

Dochází rovněž ke ZRUŠENÍ všech akcí pořádaných Veselským kulturním centrem, vč. promítání filmů a akcí na Panském dvoře. Sportovní a obdobné akce nad 100 účastníků jsou rovněž zrušeny. Činnost sportovních, kulturních a dalších zájmových spolků je v gesci jednotlivých organizací. I zde však platí, že je nutné se řídit vydaným mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví

Městská knihovna zůstává nadále otevřena.

Městský úřad zůstává taktéž nadále otevřen a v plném provozu.

Veškerá nařízení jsou platná DO ODVOLÁNÍ.

 

O dalších nařízeních budeme občany informovat. Sledujte prosím tedy webové stránky a facebook města a Veselského kulturního centra. 

 

Vše potřebné a nejaktuálnější informace naleznete také na oficiálním webu Vlády ČR. ZDE     

Partneři

Veselí nad Moravou Základní Umělecká Škola Veselí nad Moravou bowl2 kafeč v kine logo Život umělce
logo HRUSKA-01 logo DAT-01 logo DVUR-01 rengl-01 Generali
cr web-01 zahori-01 denik-01 logo-plus Kreslicí plátno 1
rockmax-01 logoTVS-šedé Grafika1