PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA AKCE POŘÁDANÉ VESELSKÝM KULTURNÍM CENTREM

Vstupenky na divadelní představení, koncerty a jiné

Na akce pořádané Veselským kulturním centrem v prostorách kulturního domu, Foajé, v zámeckém parku, v areálu Přístaviště Baťův kanál apod., si můžete zakoupit osobně v přízemí Panského dvora - Turistického centra Veselska ve Veselí nad Moravou v kanceláři Turistického informačního centra. Bližší informace případně dostanete na tel.: 518 321 881 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .


Adresa

DENNĚ od 9:00 - 17:00


Předprodejní hodiny

DENNĚ od 9:00 - 17:00

 

Kontaktní údaje

tel.: 518 321 881

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Na níže uvedeném odkazu najdete obecný plánek hlediště kulturního domu, který využíváme u většiny divadelních představení, koncertů a podobných pořadů. V 1. - 7. řadě jsou sedadla v jedné rovině usazená na podlaze, sedadla v 8. - 15. řadě jsou na stupňovitém hledišti, které se postupně vyvyšuje. Z každého místa v sále, včetně balkonů, si tak můžou naši diváci vychutnat plnohodnotný hudební či divadelní zážitek.

U jednotlivých akcí se může plánek trochu lišit vzhledem k technickým požadavkům umělců nebo místům, která mají rezervovaná předplatitelé. Plánky k jednotlivým akcím najdete na našem webu u článků věnovaných právě těmto akcím.

PLÁNEK HLEDIŠTĚ KULTURNÍHO DOMU

 


VSTUPENKY NA FILMOVÁ PŘEDSTAVENÍ

Vstupenky si můžete zakoupit hodinu před filmovým představením v pokladně Kina Morava. Vzhledem k dostatečné kapacitě sálu Kina Morava vstupenky na filmová představení prodáváme právě až hodinu před představením. Pokud byste přesto měli obavu o to, aby se vám podařilo získat vstupenku, kontaktujte nás na telefonu +420 724 130 770 pro bližší informace. Bližší informace o online předprodeji na filmová představení najdete na našem webu v sekci programu u každé projekce. 

PLÁNEK HLEDIŠTĚ KINA MORAVA 


Na vybrané kulturní akce si můžete vstupenky zakoupit i prostřednictvím našeho předprodejního systému!

Bližší informace o online předprodeji najdete na našem webu v sekci programu u každé akce.POSTUP PŘI VRACENÍ ZAKOUPENÝCH VSTUPENEK

 

!!! Atuálně je možné várti vstupné pouze bezhotovostně a to až do odvolání !!!

Pokud trváte na vrácení vstupného v hotovosti, tak vyčkejte až to bude možné.

 

Pokud jste vstupenky zakoupili:

 

HOTOVĚ NA POKLADNĚ

Zašlete naskenované s číslem vašeho účtu na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vstupné vám bude zasláno na účet

 

KARTOU NA POKLADNĚ

Zašlete naskenované s číslem vašeho účtu na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vstupné vám bude zasláno na váš účet

 

ONLINE PŘES PŘEDPRODEJNÍ PORTÁL

Zašlete potvrzovací email o nákupu vstupenek a číslo vašeho bankovního účtu na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Poté vám bude vstupné poukázáno zpět na váš bankovní účet.

Partneři

Veselí nad Moravou Základní Umělecká Škola Veselí nad Moravou kafeč v kine logo kudyznudy-01 Generali
cr web-01 zahori-01 denik-01 rengl-01
rockmax-01 logoTVS-šedé Grafika1