James Harries

27.5.
20:00
Kafé v kině / 150/180 Kč

Koncert v lepších časech?

Koncert se uskuteční v podobě, která bude možná dle aktuálního omezení. Doufáme, že s maximální možnou účastí diváků ve vnitřních prostorech klubu. Aktuálně je nutné, aby byli diváci usazeni na místech a při vstupu jim bude kontrolán zdravotní stav včetně povinnosti dodržení jedné ze tří podmínek (14 dní od ukončeného očkování, 90 dní od prodělání onemocnění COVID 19 nebo negativní POC antigenní test ne starší 72 hod nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování požadováno).


Britský písničkář, kytarista a zpěvák James Harries se těší v České republice značné oblibě především pro strhující živý projev. Jeho koncerty jsou jedinečným zážitkem plným emocí, jenž se pokusíme přenést i prostřednictvím přenosu přímo k vám. Jamesova hudba je výsostně autorská, originální a osobitá. Ať už melancholická nebo plná hravosti a euforie, vždycky má navíc naléhavost Harriesova hlasu a pořádnou dávku charismatu. 

V minulosti se James se svým singlem Salvation držel dva měsíce v TOP 5 na rádiových hitparádách. Album Until the Sky Bends Down si získalo skvělé ohlasy u veřejnosti i hudebních kritiků, fanoušky si však zpěvák získal i předchozím albem, které jako první na světě natočil na mobilní telefon. Časopis Rolling Stone ho označil jako „Zlatý hlas“ a světovými médii je často přirovnáván k takovým osobnostem jako Jeff Buckley, Damien Rice, Nick Drake, Neil Young nebo Van Morrison. Kromě koncertování se Harries věnuje komponování filmové hudby, jeho skladby se objevily v celkem 16 amerických, britských, českých, dánských a polských filmech (u nás jsou známé např. Lidice nebo Bobule). Televizní diváci mohli Harriese zaregistrovat také v úspěšném krimi seriálu Modré stíny s titulní písní Blue Shadows. 

 

Partneři

Veselí nad Moravou Základní Umělecká Škola Veselí nad Moravou bowl2 kafeč v kine logo Život umělce
logo HRUSKA-01 logo DAT-01 logo DVUR-01 rengl-01 Generali
cr web-01 zahori-01 denik-01 logo-plus Kreslicí plátno 1
rockmax-01 logoTVS-šedé Grafika1